Kaan Tangöze – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Doğum Adı

Kaan Tangöze

Doğum Tarihi

5 Eylül 1973 (43 yaşında)

Sevgilisi

Kıvılcım Ural

Güneş Burcu

Başak

kaan-tangoze-nereli
Kaan Tangöze

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul  / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Kaan Tangöze Samsunlu bir ailenin çocuğu olarak 5 Eylül 1973’de İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul yıllarındayken babasının yardımıyla piyano öğrenmeye başladı ve çok küçük yaşlarda müzik kariyerine atıldı. Ortaokula geçtikten sonra gene babası sayesinde elektro gitar çalmayı öğrenerek kendini rock müzik alanında geliştirdi. 27 yaşındayken üç arkadaşıyla beraber vokalistliğini üstlendiği ”Duman” isimli bir müzik grubu kurdu.

2000’li yılların başında ”Duman” grubuyla büyük çıkış yakaladı ve o yıllarda grubun parçaları radyolarda sık sık çalıyordu. 2002 tarihinde yine grupla beraber ”Belki Alışmam Lazım” albümünü piyasaya sürerek kendisi de büyük hayran kitlesine ulaştı. Aynı yıl bir süre birliktelik yaşadığı sevgilisi Ahu Paşakay intihar ederek yaşamına son verdi ve bu olay uzun süre magazin gündemlerini meşgul etti. Son dönemlerde kendisi gibi müzisyen olan Kıvılcım Ural ile aşk yaşayan Kaan Tangöze, bir süre önce eski eşi Seçkin Piriler ile boşandı.

Göz Rengi

Ela

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

74

Boyu

1.81 m veya 181 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap