Şükran Ovalı Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Şükran Ovalı Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi
Şükran Ovalı

Şükran Ovalı, 1,65 metre boyunda olan ve Türk televizyonunun sevilen yüzlerinden biridir. Özellikle birçok dizi ve filmdeki başarılı performanslarıyla adından söz ettiren Ovalı, hem güzellik hem de yetenek anlamında ön plana çıkar. Oyunculuğunun yanı sıra mankenlik ve sunuculuk kariyeriyle de tanınır.

? Özellik Bilgi
Tam Adı ? Şükran Ovalı
Doğum Yeri ?️ İstanbul, Türkiye
Doğum Tarihi ? 1 Nisan 1985
Yaşı ? 38 yaşında (2023 itibariyle)
Boyu ? 1.65 metre
Meslek ? Oyuncu, Manken, Sunucu
Medeni Durumu ❤️ Evli (Caner Erkin ile)
Serveti ? Bilinmiyor
Ayakkabı Numarası ? Bilinmiyor
Burç ♈ Koç

Biyografi ?

Şükran Ovalı 1985 yılının Nisan ayında ailenin tek çocuğu olarak İzmir’in Eşrefpaşa semtinde doğdu. Lise eğitimini Göztepe’de tamamladıktan sonra oyunculuk alanında kendini geliştirmek için İstanbul’a gitti. İstanbul’da birçok ünlünün de öğrenim gördüğü Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne girdi ve oyunculuk bölümünden mezun olarak adını duyurdu.

2000’li yılların başında ”Sırların Dünyası” adlı Samanyolu Tv’nin o dönem reyting rekorları kıran dizisinde rol aldı. 2007 yılında Oya Aydoğan ve Evrim Akın’ın başrol oynadığı ”Bez Bebek” dizisine sonradan katıldı. Burada canlandırdığı Merve karakteriyle dizinin iki sezonunda da oynadı ve bu sayede yapımcılarında ilgisini çekti. 2016 yılındaysa olaylı bir şekilde setten ayrılan Nurgül Yeşilçay’ın yerine ”Paramparça” dizisine dahil oldu. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan ve Beşiktaş’ın çoğu maçını izlemek için stada gittiğini belirten Şükran Ovalı, bugüne kadar genellikle televizyon dizileriyle izleyicinin karşısına çıktı.

Soru Cevap ?️

Şükran Ovalı hangi yılda doğmuştur?
Şükran Ovalı, 1 Nisan 1985 tarihinde doğmuştur.

Ovalı’nın mesleği nedir?
Şükran Ovalı, oyuncu, manken ve sunucudur.

Şükran Ovalı’nın burcu nedir?
Şükran Ovalı, Koç burcundadır.

Şükran hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Şükran Ovalı, Marmara Üniversitesi Radyo TV Sinema bölümünden mezun olmuştur.

Ovalı hangi futbolcuyla evlidir?
Şükran Ovalı, Caner Erkin ile evlidir.


Güzelliği ve yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken Şükran Ovalı, televizyon ve sinema dünyasının beğenilen isimlerinden biridir. Hem oyunculuk hem de mankenlik kariyeriyle başarısını kanıtlamış olan Ovalı, sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal konularda farkındalık yaratmayı amaçlar.