Şükran Ovalı – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Doğum Adı

Şükran Ovalı

Doğum Tarihi

1 Nisan 1985 (31 yaşında)

Sevgilisi

Caner Erkin

Güneş Burcu

Koç

sukran-ovali-nereli
Şükran Ovalı

Doğum Yeri (Nereli)

Esrefpaşa / İzmir

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Şükran Ovalı 1985 yılının Nisan ayında ailenin tek çocuğu olarak İzmir’in Eşrefpaşa semtinde doğdu. Lise eğitimini Göztepe’de tamamladıktan sonra oyunculuk alanında kendini geliştirmek için İstanbul’a gitti. İstanbul’da birçok ünlünün de öğrenim gördüğü Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne girdi ve oyunculuk bölümünden mezun olarak adını duyurdu.

2000’li yılların başında ”Sırların Dünyası” adlı Samanyolu Tv’nin o dönem reyting rekorları kıran dizisinde rol aldı. 2007 yılında Oya Aydoğan ve Evrim Akın’ın başrol oynadığı ”Bez Bebek” dizisine sonradan katıldı. Burada canlandırdığı Merve karakteriyle dizinin iki sezonunda da oynadı ve bu sayede yapımcılarında ilgisini çekti. 2016 yılındaysa olaylı bir şekilde setten ayrılan Nurgül Yeşilçay’ın yerine ”Paramparça” dizisine dahil oldu. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan ve Beşiktaş’ın çoğu maçını izlemek için stada gittiğini belirten Şükran Ovalı, bugüne kadar genellikle televizyon dizileriyle izleyicinin karşısına çıktı.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Saç Rengi

Kumral

Kilosu

56

Boyu

1.70 m veya 170 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap