Şükrü Özyıldız – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Doğum Adı

Şükrü Özyıldız

Doğum Tarihi

18 Şubat 1988 (28 yaşında)

Sevgilisi

Hande Doğandemir (Söylenti)

Güneş Burcu

Kova

sukru-ozyildiz-nereli
Şükrü Özyıldız

Doğum Yeri (Nereli)

İzmir / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Şükrü Özyıldız 1988 yılının Şubat ayında Rum bir annenin ve aslen Karadenizli bir babanın oğlu olarak İzmir’de doğdu. Henüz dokuz yaşındayken annesi vefat edince bu durum üzerinde büyük travma yarattı. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde okumak üzere İstanbul’a yerleşti. Öğrenimini tamamladıktan sonra Portekiz’e gitti ve orada kafes dövüşlerinde yer aldı. Ancak daha sonraları oyunculuğa olan ilgisinden dolayı bu mesleğini bıraktığını açıkladı.

2012 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Ali Bilgin’in yönettiği ”Uçurum” adlı televizyon dizisinde Avukat Tolga karakterini canlandırdı. Bir yıl sonraysa ”Neva” isimli sinema filminde Başak Parlak ile beraber başrol oynadı ve buradaki rolü sayesinde şöhrete bir adım daha yaklaştı. Enstrüman olarak davul gibi vurmalı çalgıları iyi derecede kullanabilen Şükrü Özyıldız, bir dönem kendisi gibi oyuncu olan Şükran Ovalı ile yaklaşık iki yıl birliktelik yaşadı.

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

76

Boyu

1.91 m veya 191 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap