Berkay Şahin – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Berkay Şahin

Doğum Tarihi

29 Aralık 1981 (35 yaşında)

Sevgilisi

Özlem Katipoğlu

Güneş Burcu

Oğlak

berkay-sahin-nereli

Doğum Yeri (Nereli)

Ankara / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Berkay Şahin 29 Aralık 1981’de Artvin kökenli bir ailenin çocuğu olarak Ankara’da doğdu. 15 yaşındayken ailesiyle birlikte İzmir’e taşındı ve gençlik yıllarının önemli bir bölümünü gene burada geçirdi. 2009 yılında İstanbul’a giderek bir anlamda müzik kariyerine başlamış oldu. İlk olarak bazı ünlü mekanlarda vokalist olarak sahne aldı. 2010 tarihinde ”Ele İnat” isimli ilk stüdyo albümünü piyasaya sürerek profesyonel kariyerine ilk adımını attı.

2011 yılında Kral Tv Müzik Ödülleri tarafından ”En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” seçilerek bir anda adını duyurdu. Yine aynı yıl birçok müzik ödülü kazandı ve bu çıkışının hemen ardından ”Aşk Sadece” adını verdiği ikinci albümünü çıkardı. 2013 yılında milli futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Berkay Şahin, 2016 tarihinde Özlem Katipoğlu ile görkemli bir düğün sonrası evlendi.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Açık Kahverengi

Kilosu

71

Boyu

1.74 m veya 174 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap