Burak Deniz – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Burak Deniz

Doğum Tarihi

20 Ekim 1989 (27 yaşında)

Sevgilisi

Büşra Develi

Güneş Burcu

Terazi

burak-deniz-nereli
Burak Deniz

 

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Burak Deniz 1989 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya geldi. Küçük yaşta anne ve babası ayrılma kararı alınca çocukluğunu aileden uzak yaşadı. Üniversite yıllarında sanat tarihi üzerine öğrenim gördükten sonra oyunculuk kariyerine atıldı. Oyunculuğa ilk olarak 22 yaşındayken rol aldığı ”Kolej Günlüğü” dizisiyle başladı. Gençlik türündeki bu dizide canlandırmış olduğu Onur karakteri sayesinde yapımcılarında dikkatini çekti.

2012 yılında Nurgül Yeşilçay’ın başrol oynadığı ”Sultan” adlı bir başka televizyon dizisinde daha yer aldı ancak dizi yeterli reytingi alamayınca ilk sezonda yayında kalktı. 2015 yılındaysa kariyerini bir anda zirveye taşıyan yabancı bir yapımdan uyarlama olan ”Medcezir” dizisinde oynadı. Bugüne kadar genellikle dizilerde oynamayı tercih eden Burak Deniz, meslektaşı Büşra Develi ile yaşadığı aşkla magazin gündemlerini uzun süre meşgul etti.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

76

Boyu

1.83 m veya 183 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap