Hilary Swank – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Hilary Ann Swank

Doğum Tarihi

30 Temmuz 1974 (42 yaşında)

Sevgilisi

Laurent Fleury

Güneş Burcu

Aslan

hilary-swank-nereli
Hilary Swank

Doğum Yeri (Nereli)

Lincoln / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Hilary Swank 30 Temmuz 1974 tarihinde ABD’nin Nebraska eyaletine bağlı olan Lincoln şehrinde doğdu. Çocukluğunun büyük bir bölümünü ufak bir kasabada geçirdi ve lise yıllarında ailesi ayrılınca annesiyle beraber Kaliforniya’ya yerleşti. Ancak ilk yılları maddi sıkıntılar nedeniyle zorlu geçti. Hilary o dönem annesinin de desteğiyle eğitimini yarıda bırakarak oyunculuğa yöneldi ve 16 yaşındayken ”ABC TGIF” adlı televizyon programıyla ilk kez ekran karşısına çıktı.

1999 yılında ülkemizde ”Erkekler Ağlamaz” adıyla gösterime giren filmde başrol oynadı ve sadece 3000 dolar kazandığı bu filmdeki rolü için saçlarını keserek kariyerine verdiği önemi göstermiş oldu. 2004 yılındaysa ünlü aktör Clint Eastwood’un yazıp oynadığı ”Milyon Dolarlık Bebek” filminde Maggie karakterini canlandırdı. Bugüne kadar iki defa ”En İyi Kadın Oyuncu” dalında Oscar ödülü de kazanan Hilary Swank, gençlik yıllarında yüzme ve jimnastik sporlarıyla profesyonel olarak ilgilendi.

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

56

Boyu

1.68 m veya 168 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap