Serap Ezgü – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Serap Ezgü

Doğum Tarihi

15 Temmuz 1965 (52 yaşında)

Sevgilisi

Ulvi Süvarioğlu

Güneş Burcu

İkizler

Serap Ezgü

Doğum Yeri (Nereli)

Ankara / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Serap Ezgü 15 Haziran 1965’de aslen Karadenizli bir ailenin kızı olarak Ankara’da doğdu. Liseyi Ankara’da bitirdikten sonra üniversite için Adana’ya giderek Çukurova Üniversitesi’nde öğrenim gördü. Üniversite yıllarında TRT’nin sınavını başarıyla geçerek genç yaşta spikerlik kariyerine başladı. 1980’li yılların ortalarına doğru TRT Trabzon başta olmak üzre birçok radyo istasyonunda çalıştı.

1995 yılında eski eşi Sümer Ezgü ile beraber hazırlayıp sunduğu ”Ankara Rüzgarı” programıyla büyük çıkış yakaladı ve yine TRT’de yayınlanan bu program sayesinde Magazin Gazetecileri Derneği tarafından ödül aldı. İki yıl sonraysa Kanal D’ye geçiş yaparak reytinglerde zirveye oynamaya devam etti. Özellikle 2000’lerin başında sunduğu kadın programlarıyla hafızalarda yer edinen Serap Ezgü, son dönemde doktor ve iş adamı olan Ulvi Süvarioğlu ile yaşadığı aşkla gündemlere geldi.

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

65

Boyu

1.71 m veya 171 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap