Tom Hiddleston – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Thomas William Hiddleston

Doğum Tarihi

9 Şubat 1981 (36 yaşında)

Sevgilisi

Taylor Swift

Güneş Burcu

Kova

Tom Hiddleston

Doğum Yeri (Nereli)

Londra / İngiltere

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Tom Hiddleston 9 Şubat 1981’de James ve Diana Hiddleston çiftinin oğlu olarak Londra’da doğdu. Üniversite eğitimini Cambridge kentinde tamamladıktan sonra 2005’de eğitim hayatını noktaladı. Oyunculukla henüz 20 yaşındayken rol aldığı ”Komplo” filmiyle tanıştı ve bu filmde telefon operatörünü canlandırdı. Aynı yıl ”Armadillo” dizisine konuk oyuncu olarak katılarak tek bölümde yer aldı.

2011 yılında dünyaca ünlü aktör Chris Hemsworth ile beraber oynadığı ”Thor” filmiyle geçte olsa ilk çıkışını yapmış oldu. Filmde Loki isimli kötü bir karakteri canlandırsa da eleştirmenlerden tam not alarak kısa zamanda herkesin beğenisini topladı. 2017 yılındaysa oynadığı bir mini dizi sayesinde 74. Altın Küre Ödülleri’nde ”En İyi Erkek Oyuncu” seçildi. 13 yaşındayken anne babası ayrılan ve son dönemde şarkıcı Taylor Swift ile birliktelik yaşayan Tom Hiddleston, oyunculuk haricinde animasyon filmlerde seslendirme de yapıyor.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Açık Sarı

Kilosu

79

Boyu

1.88 m veya 188 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap