Metin Hara – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Metin Hara

Doğum Tarihi

14 Haziran 1982 (35 yaşında)

Sevgilisi

Adriana Lima

Güneş Burcu

İkizler

Metin Hara

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Metin Hara 14 Haziran 1982’de Musevi bir ailenin oğlu olarak İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini Üsküdar’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’ne girerek fizyoterapi ve rehabilitasyon üzerine eğitim aldı. Bir yıllık stajyerlik deneyiminin ardından fizyoterapist olarak iş hayatına atıldı. Kısa sürede aldığı eğitimlerle beraber kariyerinde yükselişe geçti ve tıpta adını duyurduktan sonra kitap yazarlığına yöneldi.

2008 yılında ”Dinle Neyden” filminde rol alarak oyunculuk deneyimi yaşadı. Burada canlandırdığı Derviş karakteriyle Ankara Film Festivali’nde ”Umut Veren Yeni Oyuncu” ödülünü kazandı. 2014 yılındaysa ”Aşkın İstilası – Yol” adını verdiği kitabını piyasaya sürdü ve kitabı sadece Türkiye’de değil İngilizce haliyle yurtdışında da satış yaptı. Aynı yıl Hürriyet Gazetesi’nde yazar olarak çalışmaya başladı. Bugüne kadar birçok ülkede motivasyon seminerleri de veren Metin Hara, 2017’de ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla gündeme geldi.

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

58

Boyu

1.74 m veya 174 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap