Ümit Kantarcılar – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Ümit İbrahim Kantarcılar

Doğum Tarihi

10 Ekim 1987 (30 yaşında)

Sevgilisi

Açelya Topaloğlu

Güneş Burcu

Akrep

Ümit Kantarcılar

Doğum Yeri (Nereli)

Antalya / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Ümit Kantarcılar 10 Ekim 1987’de Antalya’da doğdu ve çocukluğunu da yine Antalya sokaklarında geçirdi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra devlet tiyatrolarında çalışmaya başlayarak iş hayatına atıldı. Henüz 18 yaşındayken Antalya Belediye Tiyatrosu’nda sergilenen ”Midirfillik” adlı oyundaki rolüyle ödül kazandı. Oyunculuk kariyerini bir adım daha ileriye taşıyabilmek için İstanbul’a yerleşerek Müjdat Gezen Konservatuar’ına girdi.

2006 yılında ”Hayat Türküsü” dizisinde oynayarak oyunculuk hayatındaki ilk adımını atmış oldu. Aynı yıl reytinglerde zirveye oynayan ”İki Aile” isimli bir başka televizyon dizisinde daha rol aldı. 2015 yılındaysa Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasında eski eşiyle birlikte yer aldı. Ekran karşısındaki oyunculuğunun haricinde profesyonel olarak tiyatro kariyerine de devam eden Ümit Kantarcılar, 2014 tarihinde Gamze Topuz ile evlendi ve 2016’da eşinden ayrıldı.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

76

Boyu

1.87 m veya 187 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap