Andrew Garfield – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Andrew Russell Garfield

Doğum Tarihi

20 Ağustos 1983 (34 yaşında)

Sevgilisi

Bilinmiyor

Güneş Burcu

Aslan

Andrew Garfield

Doğum Yeri (Nereli)

Kaliforniya / Birleşik Devletler

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Andrew Garfield 20 Ağustos 1983’de İngiliz bir annenin oğlu olarak ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yer alan Los Angeles şehrinde dünyaya geldi. Doğumundan birkaç yıl sonra ailesi İngiltere’ye taşınınca Andrew’de çocukluğunun büyük bir bölümünü burada geçirdi. Henüz 12 yaşındayken aldığı tiyatro eğitimlerinin ardından Genç Tiyatrocular Grubu’na girerek birçok tiyatro oyununda sahne aldı.

2005 yılında ”Sugar Rush” adlı İngiliz gençlik dizisinde oynayarak ilk kez ekran karşısına çıkmış oldu. 2007 yılındaysa John Crowley’in yönetmenliğini yaptığı ”İsimsiz Çocuk” filminde başrol oynadı ve buradaki başarılı oyunculuk performansı sayesinde Bafta Ödülleri’nde ”En İyi Erkek Oyuncu” seçildi. Oyunculuğun yanı sıra daha önce ”99 Ev” filminin yapımcı kadrosunda da yer alan Andrew Garfield, bir dönem ”İnanılmaz Örümcek Adam” filmindeki rol arkadaşı Emma Stone ile birliktelik yaşadı.

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Açık Kahverengi

Kilosu

74

Boyu

1.79 m veya 179 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap