Özgür Emre Yıldırım – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Özgür Emre Yıldırım

Doğum Tarihi

26 Ekim 1983 (34 yaşında)

Sevgilisi

Bilinmiyor

Güneş Burcu

Akrep

Özgür Emre Yıldırım

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Özgür Emre Yıldırım 26 Ekim 1983’de İstanbul’da doğdu ve çocukluğunu da yine burada geçirdi. Liseyi Bakırköy’de tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun oldu. Eğitim hayatını noktaladıktan sonra oyunculuğa doğru ilk adımlarını attı ve 2000’lerin ortasına doğru profesyonel kariyerine başladı. 2010’da yayınlanmaya başlayan ”Elde Var Hayat” dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerindeki ilk çıkışını da burada yapmış oldu.

2015 yılında Tolga Karaçelik’in senaryosunu yazıp aynı zamanda yönetmenliğini yaptığı ve birçok ödüle layık görülen ”Sarmaşık” filminde Alper karakterini canlandırdı. Aynı yıl ”Eksik” adlı bir başka sinema filmiyle daha izleyicinin karşısına çıktı. Oyunculuk haricinde bir dönem ”Leylan” dizisinde yardımcı yönetmen olarak da çalışan Özgür Emre Yıldırım, 2002’de ”Tsunami” adını verdiği kendi kısa filmini de yönetti.

Göz Rengi

Mavi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

71

Boyu

1.78 m veya 178 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap