Armağan Oğuz – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Armağan Oğuz

Doğum Tarihi

11 Şubat 1984 (34 yaşında)

Sevgilisi

Merve Çağıran (Söylenti)

Güneş Burcu

Kova

Armağan Oğuz

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Armağan Oğuz 11 Şubat 1984’de İstanbul’da doğdu. Henüz ilkokula başladığı yıllarda kaykay ile spor hayatına ilk adımını attı. Lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesi’nde aldıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi’ne girerek istatistik bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından Best Mode Of Türkiye yarışmasına katıldı ve birinci olarak Best Model Of World yarışmasında Türkiye’yi temsil etme şansı buldu.

2011 yılında New York Fashion Week’in sonbahar kreasyonu defilelerinde yer alarak modellik kariyerine başladı. Birkaç yıl sonra oyunculuk kariyeri için Türkiye’ye dönüş yaptı ve 2013’de ”İnadına Yaşamak” adlı dizide Selçuk karakterini canlandırdı. Son dönemde başrol oynadığı ”Fi” dizisiyle adını daha geniş kitlelerce duyuran ve oyunculuk eğitimlerini ABD’de alan Armağan Oğuz, ABD’de yaşadığı dönem ”Siyah Giyen Adamlar 3” filminde de ufak bir rol aldı.

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

83

Boyu

1.91 m veya 191 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap