Akın Saatçi – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tam Adı

Akın Saatçi

Doğum Tarihi

26 Nisan 1982 (37 yaşında)

Sevgilisi

Yağmur Saatçi

Güneş Burcu

Boğa

Akın Saatçi

Doğum Yeri (Nereli)

Londra / İngiltere

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Akın Saatçi 26 Nisan 1982 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini ise 2005 yılında İstanbul Boğaziçi Üniversitesinden mezun olarak tamamlamıştır. 2007 yılında ise Azra Akın ile sevgili olmuştur. 2007 yılında Show TV ekranlarında vizyona giren ve başrollerinde Oktay Kaynarca gibi isimler olan “Kuzey Rüzgarı” adlı dizide rol almıştır.
2008 yılında ise “Baba Ocağı” dizisine geçerek kariyerini devam ettirmiştir. 2010 yılında “Deli Sarayı” adlı dizide Özge Özpirinçci, Perran Kutman gibi ünlü isimler ile rol paylaşmıştır. 2014 yılında Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen “Survivor” yarışmasında gönüllüler takımında oynamıştır. Çoğu kişi Akın Saatçi’yi popüler bir “Anadalı” dizisinde oynayan Alex olarak tanımaktadır.

Göz Rengi

Koyu Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Siyah

Kilosu

55

Boyu

1.75 m veya 175 cm

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Merhaba,

    Web sitenizde gördüğüm kadarıyla google reklam yerleşimi çok iyi değil. Bu denli hacmi yüksek bir site için reklam gelirleri oldukça etkili olacaktır. Sizlere profesyonel reklam yerleşim hizmeti verebiliriz. Hizmetten yararlanmak için mail adresime dönüş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın