Merve Boluğur Kendisine Yapılan Maske Eleştirilerine Cevap Verdi

Merve Boluğur Kendisine Yapılan Maske Eleştirilerine Cevap Verdi

Ekranlara uzak kalıyor olsa da sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Merve Boluğur, sürekli maskesiz görüntülendiği için eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda yürüyüş yaparken görüntülenen Boluğur, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kendisine yöneltilen maske takmamasıyla ilgili eleştirilere de cevap verdi.

Yalnızlığı Seviyorum Erkek Arkadaşım Yok

Gazetecilerin hayatınızda biri var mı sorusuna ünlü oyuncu: ”tutkulu ve yalnızlığı seven bir yapım var. Hayatı akışına göre yaşamaya çalışıyorum.” açıklamasını yaptı. Şarkı söylemeyi sevdiğini de belirten Boluğur: ”Evde yalnız başıma şarkı söylemek en keyif aldığım şeylerden biri. Hayatın akışında hissettiğini yapan bir kadınım böyle ilerliyorum.” dedi.

Maskesiz Gezdiği İçin Eleştirenlere Yanıt Verdi

Bugüne kadar iki defa maske takmama cezası alan ünlü oyuncu, kendisine yöneltilen maske sorularına da yanıt verdi. Merve Boluğur yaptığı açıklamada: ” Allah sağlığımı daim etsin. Ben gayet sağlam sağlıklı biriyim size benden virüs değil sağlık geçer.” açıklamasında bulundu. Ünlü oyuncunun bu sözleri yine sosyal medyanın gündemine oturdu.

Takipçisinin Hayalindeki Erkek Sorusuna Yanıt Verdi

Boluğur sosyal medya sitesi Instagram üzerinden kendisine gelen hayalindeki erkek sorusuna da yanıt verdi. Oyuncu bu soruya: “Tatlı sürprizler yapmayı seven kumral erkekleri seviyorum.” dedi.