Keypar: İstanbul’da Profesyonel Kepenk Servisi Firması

Keypar: İstanbul’da Profesyonel Kepenk Servisi Firması

Keypar Kepenk Firmamız, tüm kepenk marka ve modelleri için yedek parça temin etmektedir. Bu nedenle arıza yapan profesyonel servis ekibimiz önce arızayı yerinde bulur ve orada tamir imkanı varsa panjurlarınızda gerekli bakımları yaparak tekrar hizmetinize sunulur. 7/24 mobil kepenk servisi hizmetimiz ile talebinize en kısa sürede cevap vereceğiz. Mağaza, işyeri, garaj kapıları, otoparklar ve mağaza kepenklerinizin arıza bakımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her saat başı Kepenk Teknik Servisi, Kepenk Tamiri, Otomatik Kepenk Tamiri ve Tamirini arayabilirsiniz. Firmamız sadece hizmet vermekle kalmayıp, otomatik kepenk ve standart kepenk satışı da yapmaktadır. Bu hizmetleri tek bir telefonla alabiliyoruz.

Son yıllarda değişen teknoloji ile birlikte kullanılacak olan kepenk sisteminde teknolojiye uyum sağlayarak birçok farklı kepenk modeli ortaya çıkmıştır. Ayrıca tüm bu modeller ve özellikleri hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yenilikçi ve farklı kepenk modelleri kullanarak, en son teknolojik özelliklere sahip yeni bir kepenk modeli satın alarak eski kepenklerinize veda edebilirsiniz. Teknoloji kullanılarak geliştirilen jaluzileriniz ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm problemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde size kısa süre içerisinde onarım ve bakım hizmetleri ile teknik servis hizmeti sunacağız. Tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmak için kaliteli ve profesyonel kadrosu ile teknik servis, bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz.

Kepenk Servisi

Son yıllarda ülkemizde de otomatik kepenkler yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Günümüzde hemen hemen her iş yerinde klasik panjur yerine otomatik kumandalı panjurlar tercih edilmektedir. Bazı durumlarda, kullanıcı hatası veya eskimiş motor bileşenleri nedeniyle, bazen dış etkenler nedeniyle otomatik kepenk onarımı gerekebilir.

Bu arızaların güvenlik açısından zarara yol açmadan hızlı ve kısa süre içerisinde giderilmesi gerekmektedir. Sorununuzu en hızlı şekilde çözmek için her zaman firmamız Keypar Shutter ile iletişime geçebiliriz, Keypar Shutter uzman profesyonel kepenk servis temsilcisi onarımı sağlar. Tüm otomatik kepenk sistemlerinde, arıza tespiti, kepenk motoru tamiri, motor değişimi, otomatik kepenk tamiri ve diğer işlemleri yılların verdiği tecrübe ve kaliteli işçilik ile gerçekleştirmekteyiz. Alanında bilgili ekibimiz ile sizlere en iyi kör tamiri hizmetini vermekten mutluluk duyarız. Evinizde ve iş yerinizde aktif olarak kullandığınız otomatik kepenk sistemlerinin arızalanması güvenliğinizi riske atabilir. Bu durumda acil müdahale gerekir.

Kepenk sisteminiz arızalandığında beklemeden mobil hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetin sağladığı rahatlıkla panjurlarınız ilk günkü kalitesine kavuşacaktır. Firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda her zaman hizmetinizdeyiz. Firmamız sizlere kusursuz hizmet ve en iyi fiyat garantisini gönülden sunacaktır.

Kaynak:  https://kepenktamiriistanbul.net/