Ünlü Oyuncu Eda Ece’nin Mutlu Anı! Anne Oluyor!

Ünlü Oyuncu Eda Ece’nin Mutlu Anı! Anne Oluyor!

Beklenen haber sonunda geldi! Ünlü oyuncu Eda Ece, nikah masasına oturduğu Buğrahan Tuncer’le birlikte yeni bir hayata adım atarken, bir başka mutluluğa daha ev sahipliği yapacak: Anne oluyor!

Eda Ece’den Müjdeli Haber ?

Yasak Elma dizisindeki “Yıldız” karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Eda Ece, 2 ay önce evlendiği basketbolcu Buğrahan Tuncer ile şimdi de anne baba olma heyecanını yaşıyor. Ece, henüz 1 aylık hamile. Ancak bu özel anın tadını doyasıya çıkarmak isteyen Eda, bu süreci özel ve gözlerden uzak yaşamayı planlıyor.

Hamilelik Süreci Nasıl Geçecek? ⏳

Muhabir Online kaynaklarına göre, Eda Ece’nin yeni bir dizi veya film projesinde yer almayacağı ve hamilelik sürecini sakin bir şekilde, işten uzak geçireceği öğrenildi. Özellikle bu özel döneminin başlangıcında olan oyuncu, herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Şevval Sam’dan Doğrulama ?

Eda Ece’nin Yasak Elma’da beraber çalıştığı sevilen isim Şevval Sam, dün basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği sohbette bu mutlu haberi doğruladı. Sam, “Bizim haberimiz vardı, haber çıkmasını bekliyorduk. Teyze oluyorum, mutluyum.” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu Eda Ece, hayranlarını birçok başarılı projede gördü, şimdi de onları anne olma heyecanıyla buluşturacak. Eda Ece’nin ve Buğrahan Tuncer’in bu özel döneminde yaşayacakları mutluluğu dört gözle bekliyoruz!