Ariana Grande Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured
Tam Adı: Ariana Grande
Doğum Yeri/Nereli: Florida / Birleşik Devletler
Doğum Tarihi/Yılı: 26 Haziran 1993
Yaşı/Kaç Yaşında: 28 Yaşında
Boyu/Boyu Kaç:  1.55 m 15 cm
Kilosu/Kaç Kilo: 43
Göz Rengi: Koyu Kahverengi
Saç Rengi: Sarı
Güneş Burcu: Yengeç
Eşi/Sevgilisi:  Dalton Gomez
Eğitimi:  North Broward Hazırlık Okulu
Serveti/Kazancı:  194 Milyon Dolar
Annesi ve Babası: Joan Grande, Edward Butera
Ayakkabı Numarası: 36
Medeni Durumu: Evli
Kardeşi: Frankie Grande
Mesleği:  Şarkıcı, Oyuncu ve Dublaj Sanatçısı
Dini İnancı: Hristiyan
Son Güncelleme:  2021

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Ariana Grande ilk olarak 2009 yılında ”The Battery’s Down” adlı müzikal dizide yer aldı. Tek bölümlük rolü olsa da buradan adını duyurması pekte zor olmadı. Fakat asıl dikkatleri 2011 yılında ”iCarly” dizisinde oynadığı ”Cat Valentine” karakteriyle çekti. İlk albümünü ”Yours Trulyadıyla 2013 yılında çıkardı. Albüm toplam 50 dakika ve 13 şarkıdan oluşmaktadır.

Albümü çıkardığı sene Swindle filminde ”Amanda Benson” karakterini oynadı ve aynı zamanda bu film Ariana Grande’nin oynadığı ilk film oldu. Şarkılarının ve oyunculuğunun yanı sıra dublaj işiyle de uğraşan Ariana Grande, 2014 yılında ”Family Guy” adlı popüler animasyon dizisinde ”İtalyan Kız” karakterinin seslendirmesini yaptı. Ünlü şarkıcı son olarak 57. Grammy Ödüllerinde ”Just a Little Bit of Your Heart” adlı popüler şarkısıyla sahnede yer aldı. Aynı zamanda 2016’da yayınlanması beklenen Buz Devri 5 filminde ”Break Free” isimli şarkısının kullanılması bekleniyor.

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın