Bilal Hancı Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

Bilal Hancı Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi
Bilal Hancı Bio
Boyu1.78 m
Kilosu74
Göz RengiAçık Kahverengi
Doğal Saç RengiKahverengi
Ayakkabı Numarası45
Hakkında
Tam AdıBilal Hancı
Doğum Tarihi8 Eylül 1989
Yaşı32
Doğum YeriTrabzon
Güneş BurcuBaşak
MeslekOyuncu
Sevgilisi/Yakınları
AnnesiGülseren Hancı
Bilal Hancı ve Annesi Gülseren Hancı
BabasıBilinmiyor
ÇocuklarıYok
SevgilisiEşin Çepni
Kişisel Hayatı
Dini İnancıMüslüman
Serveti/Kazancı28 Milyon TL
Eğitimiİstanbul Üniversitesi
İlk FilmiKafalar Karışık
Bilal Hancı kafalar karışık ekibiyle beraber
CinsiyetiErkek
Medeni DurumuEvli
Son Güncelleme2021

Boyu, Kilosu ve Yaşı

8 Eylül 1989 doğumlu ve 2021 Eylül tarihi itibariyle 32 yaşında. Bilal Hancı 1.78 cm boyunda ve 74 kilo ağırlığında. Peki Bilal Hancı Nereli? Hancı, Trabzon doğumlu ve İstanbul Üniversitesi mezunu.

Bilal Hancı Kimdir ?

Bilal Hancı 1989 yılının Eylül ayında Trabzon’da dünyaya geldi. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde öğrenim görmeye başladı.

Atakan Öztürk ve Fatih Yasin ile beraber kurdukları ”Kafalar” adlı sosyal medya grubu ile adını duyurmuş oldu. 2014 yılında bu arkadaş grubu kendi youtube kanallarını açarak rekor izlenmeye sayılarına ulaştı.

Ünlü sunucu Evrim Akın’ın ”Çocuktan Al Haberi” adlı programında Kafalar grubundan arkadaşlarıyla beraber yarışma şansı buldu ve böyle televizyon ekranlarında da ilk deneyimini yaşadı.

2018 tarihinde oynadığı ”Kafalar Karışık” filmiyle sinemaya da giriş yaptı ve bu film için çekilen ”Kaşık” adlı müzik klibinde de yer aldı.

2018’den 2020’ye kadar Tv8 ekranlarında yayında kalan ve Eser Yenenler’in sunduğu bir talk show programına Atakan Öztürk ve Fatih Yasin ile beraber katıldı.

Sevgilisi

Bilal Hancı 2021 Haziran ayında nişanladığı sevgilisi Esin Çepni ile evlendi. Çiftin düğünü Trabzon’da yapıldı ve düğüne üyesi olduğu ”Kafalar” ekibinin yanı sıra birçok ünlü isim katıldı. Hancı evliliğini sosyal medyada ”Biz Evlendik” notuyla paylaştı.