Billie Eilish Kilosu, Boyu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured
Tam Adı Billie Eilish O’Connell
Doğum Yeri Los Angeles, Kaliforniya
Doğum Tarihi 18 Aralık 2001
Yaşı 19 Yaşında
Boyu  1.61 m 161 cm
Kilosu 63
Göz Rengi Mavi
Saç Rengi Koyu Sarı
Güneş Burcu Yay
Kardeşi Finneas O’Connell

 

Eğitimi Bilinmiyor
Serveti 53 Milyon Dolar
Annesi  Maggie Baird

 

Babası Patrick O’Connell

 

Medeni Durumu Bekar
Çocukları Yok
Ayakkabı Numarası 39
Dini İnancı Hristiyan
Son Güncelleme:  2021

Billie Eilish Kimdir?

Tam adıyla Billie Eilish Pirate Baird O’Connell 2001 yılının Ocak ayında Patrick ve Maggie çiftinin kızı olarak Kaliforniya’da dünyaya geldi. Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’in büyük hayranı olarak abisinin etkisiyle müzikle birlikte büyüdü. Henüz 15 yaşındayken ”Ocean Eyes” isimli müzik klibini yayınladı ve ilk klibi rekor izlenmelere ulaşınca Vanity Fair tarafından röportaja çağırıldı.

Vanity Fair ile yılda bir kere çektiği röportajların tamamı sosyal medya sitesi YouTube’da 20 milyon üzeri izlenmeye ulaştı. Böylece Eilish’in adı da dünya çapında duyurulmuş oldu. 2017’de ”Don’t Smile At Me” adını verdiği albümü dünya çapında satış rekorları kırdı. 2019’da ”Bad Guy” şarkısını çıkardı ve aynı yıl Grammy Ödülleri’nde birçok dalda ödüller almayı başararak magazin gündemlerine düştü.

Billie Eilish Kaç Kilo?

Özel hayatında Billie Eilish kilosu ile uzun süre gündeme gelmişti. Ünlü şarkıcının kilosu 63 ancak bu verinin henüz bir resmiyeti yok.

Billie Eilish Boyu Kaç?

2001 tarihinde doğan Billie 2021 Eylül ayına göre 19 yaşında. Billie Eilish 1.61 cm boyunda ve ayakkabı numarası 39.

Billie Eilish Nereli?

Annesi Colorado babası Norwalk doğumlu olan Billie Eilish Kaliforniya eyaletinin Los Angeles şehrinde doğdu. Çocukluğunu da doğduğu şehir olan Los Angeles’da ağabeyi Finneas ile birlikte geçirdi.

 

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap