Burak Özçivit Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured
Tam Adı: Burak Özçivit
Doğum Yeri/Nereli: İstanbul
Doğum Tarihi/Yılı: 24 Aralık 1984
Yaşı/Kaç Yaşında: 37 Yaşında
Boyu/Boyu Kaç:  1.84 m 184 cm
Kilosu/Kaç Kilo: 76
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Güneş Burcu: Oğlak
Eşi/Sevgilisi:  Fahriye Evcen (Evli)

burak-özçivit-sevgilisi
Burak Özçivit ve Sevgilisi Fahriye Evcen
Eğitimi:  Marmara Üniversitesi Mezunu
Serveti/Kazancı:  67 Milyon TL
Annesi ve Babası: Bülent Özçivit, Ceyhan Özçivit
Ayakkabı Numarası: 46
Medeni Durumu: Evli
Çocukları: Karan Özçivit
Mesleği:  Oyuncu
Dini İnancı: Müslüman
Son Güncelleme:  2021

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Son zamanlarda büyük bir hayran kitlesine ulaşan Burak Özçivit yine adından söz ettirmeyi başardı. Aşk Sana Benzer filminin yayına girmesinin ardından büyük ilgi gördü. Ünlü oyuncunun kariyeri kadar hayatı da merak konusu oldu. 2003 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmaşında büyük başarı yakaladı ve medya sektörüne de bu yarışmayla birlikte girmiş oldu. Ardından 2005 yılında bir kez daha katıldığı Best Model of Turkey yarışmaşında birinci olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Yakışıklılığı kadar sevecen ve samimi tavırlarıyla da herkesin taktirini kazanan Burak Özçivit gün geçtikçe önemli projelerde de yer almaya başladı. 900 binden fazla twitter takipçisi olan Burak Özçivit’in hayran kitlesi daha çok kadınlardan ve genç kızlardan oluşmaktadır. Hayranları tarafından büyük ilgiyle takip edilen oyuncu artık mankenlik yapmayacağını sadece dizi ve filmlerde yer alacağını açıklayarak yeni projelere açık olduğunu belirtti.

Desteklediği Futbol Takımı

Binlerce hayranının aklına takılan sorulardan biri olan Burak Özçivit hangi takımı tutuyor? Sorusu yanıt buldu. Ünlü oyuncu koyu Fenerbahçeli olduğunu açıkladı. Kimi takipçiler buna üzülürken büyük çoğunluğu ise olumlu yanıtlar verdi.

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap