Contact Us / İletişim

Telif Hakkı DMCA
Telif hakkı bulunan fotoğraf tespit edildiği takdirde sitemizden kalıcı olarak silinecektir. Resim veya fotoğraflar tamamen İnternetten derlenmektedir.

Telif haklarını ihlal ettiğini düşündüğünüz fotoğrafları veya resimleri, oguzwst[@]gmail[nokta]com mail adresine veya buraya tıklayarak bildirebilirsiniz. Dilerseniz en alt kısımda bulunan iletişim formunuda kullanabilirsiniz. Şikayet mailinize en geç üç (3) iş günü içerisinde dönüş yapılacak ve ilgili içerik kaldırılacaktır.


İletişim / Görüş ve Öneriler

Bunun yanı sıra bizlere görüş ve önerilerinizi bildirmek içinde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda içerik konusunda sitemizin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Sitede bulamadığınız ünlüler için en alt tarafında bulunan iletişim formuna ünlü ismini yazıp göndermeniz yeterlidir. Gönderdiğiniz ünlüler en kısa sürede değerlendirip siteye eklenecektir.

 


İçerik Göndermek

Bizlere aynı zamanda benzersiz yazıda içerik hazırlayarak gönderebilirsiniz. Gönüllü olarak katkıda bulunarak sizde bizlere yardımcı olabilirsiniz. İçerik göndermek için adınızı ve soyadınızıda ekleyerek, gene sitemizin en alt tarafında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Güncelleme 09.01.2015 : İletişim formu bir süreliğine kaldırılmıştır. Bizlere E-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.