Kerimcan Durmaz Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured
Tam Adı: Kerimcan Durmaz
Doğum Yeri/Nereli: İstanbul
Doğum Tarihi/Yılı: 2 Kasım 1994
Yaşı/Kaç Yaşında: 26 Yaşında
Boyu/Boyu Kaç:  1.84 m 184 cm
Kilosu/Kaç Kilo: 69
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Güneş Burcu: Akrep
Eşi/Sevgilisi:  Yusuf Özen (Söylenti)
Eğitimi:  Lise Mezunu
Serveti/Kazancı:  38 Milyon TL
Annesi ve Babası: Bilinmiyor
Ayakkabı Numarası: 45
Medeni Durumu: Bekar
Kardeşi: Serap Akbudak
Mesleği:  DJ
Dini İnancı: Müslüman
Son Güncelleme:  2021

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Kerimcan Durmaz 1994 tarihinde üç çocuklu bir ailenin oğlu olarak İstanbul’un Sarıyer ilçesinde dünyaya geldi. Küçük yaşlarda ablalarının makyaj malzemelerine ilgi duymaya başladı ve genç yaşta makyaj uzmanı olarak iş hayatına atıldı. Ardından bu alandaki yeteneğini daha geniş kitlelere duyurabilmek için sosyal video paylaşım sitesi YouTube’da kendi kanalını açtı. Kendine ve ablalarına makyaj yaptığı videoları kısa sürede büyük ilgi çekse de video yüklemeye ara vererek aldığı bir iş teklifi üzerine Azerbaycan’a gitti.

Periscope uygulamasını keşfettikten sonraysa kariyerinde hızlı bir yükselişe geçti ve eğlence sektöründen teklifler almaya başladı. Gece kulübünde çalıştığı sırada ünlü bir iş adamı tarafından aldığı DJ’lik teklifini kabul ederek müzik kariyerine ilk adımını attı. Sosyal medyada yakaladığı hayran kitlesinin de etkisiyle yaptığı meslekten binlerce dolar kazanan ve popüler mekanlarda sahne alan Kerimcan Durmaz, 2016 yılında ”Renkli Sayfalar” programına konuk olarak ekran karşısına da çıktı.

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap