Tuba Ünsal Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured
Tam Adı: Tuba Ünsal
Doğum Yeri/Nereli: Denizli
Doğum Tarihi/Yılı: 7 Aralık, 1981
Yaşı/Kaç Yaşında: 39 Yaşında
Boyu/Boyu Kaç:  1.67 m 167 cm
Kilosu/Kaç Kilo: 54
Göz Rengi: Açık Mavi
Saç Rengi: Sarı
Güneş Burcu: Yay
Eşi/Sevgilisi:  Yusuf Aydın
Dini İnancı: Müslüman
Serveti/Kazancı:  7 Milyon TL
Ailesi: Aysel , Nazım Ünsal
Ayakkabı Numarası: 38
Medeni Durumu: Bekar
Çocukları: Civan Mert Cabas
Mesleği:  Model, Oyuncu
Cinsiyeti: Kadın
Son Güncelleme:  2021
tuba-unsal-nereli
Tuba Ünsal

Tuba Ünsal’ın Hayatı (Biyografi)

Tuba Ünsal 7 Aralık 1981 yılında asker bir baba ve öğretmen bir annenin kızları olarak Denizli’de dünyaya geldi. Babasının mesleği nedeniyle sürekli şehir değiştirmek zorunda kaldı. İlkokulu Kırklareli’nde, ortaokulu Şanlıurfa’da ve liseyi de İzmir’de tamamladı. Çanakkale’de işletme bölümünden mezun olduktan sonra, 1998’de ”Elite Model Look” isimli yarışmaya katıldı.

İlk olarak 1997’de yayınlanan ”Kara Melek” adlı dizide canlandırdığı Funda karakteriyle dikkatleri çekti. 2003 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini üstlendiği ”Vizontele Tuuba” filminde rol alarak, kariyerinde yükselişe geçti. Oyunculuk eğitimini Amerika’da alan ünlü sanatçı, son olarak 2014’de ”Hayat Sana Güzel” adlı komedi filminde oynadı.

Yaşı, Boyu, Kilosu & Doğum Yeri

Peki Tuba Ünsal Kaç Kilo, Tuba Ünsal’ın Boyu Kaç ve Tuba Ünsal Nereli ? Tuba bugünkü tarihe göre 39 yaşına girdi ve 7 Aralık 1981 tarihinde doğdu. Boyu yaklaşık 167 santimetre uzunluğunda ve kilosu da 54 civarlarında olduğu biliniyor.

Yazar Hakkında

2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi Radyo,Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Birçok yerde editörlük yaptıktan sonra 2014 yılında ünlüdetay.com sitesini kurdum.

Yorum Yap